Torbjörn Gustavsson

Torbjörn Gustavsson

VD - Dr. Torbjörn Gustavsson, grundare Klimator med över 30 års erfarenhet av forskning och utveckling av vägklimatmodeller.

Telefon: +460709170252

Telephone: +46704210400

E-post: torbjorn.gustavsson@klimator.se

Jörgen Bogren

Jörgen Bogren

Dr. Jörgen Bogren, grundare Klimator med över 30 års erfarenhet av forskning och utveckling av vägklimatmodeller.
Telefon: +46709170251

Telephone: +46704210400

E-post: jorgen.bogren@klimator.se

Silke Schau

Silke Schau

Kommersiell utveckling och administration.

E-post: silke.schau@klimator.se

Esben Almkvist

Esben Almkvist

Expert utveckling av klimatmodeller och klimatalgoritmer.

E-post: erben.almkvist@klimator.se

Viktoria Bogren

Viktoria Bogren

Kundansvarig Statens Vegvesen, Norge.

E-post: viktoria.bogren@klimator.se

Peter Hagberg

Peter Hagberg

Analytiker och utvecklare.

E-post: peter.hagberg@klimator.se

Eric Zackrisson

Eric Zackrisson

Expert inom Geografiska informationssystem.

E-post: eric.zachrisson@klimator.se

Anders Björk

Anders Björk

Affärsutvecklingschef

E-post: anders.bjork@klimator.se

Emil Danielsson

Emil Danielsson

Försäljning och affärsområde Sverige RSI
Telefon: +46704210400

E-post: emil.danielsson@klimator.se

Oliver Gustavsson

Oliver Gustavsson

Utveckling mobila applikationer

E-post: oliver.gustavsson@klimator.se

Johan Johansson

Johan Johansson

Utvecklare

E-post: johan.johansson@klimator.se

Pontus Andersson

Pontus Andersson

Utvecklare.

E-post: pontus.andersson@klimator.se